O naszym zespole

"Horynieckie Aniołki" to ponad piędziesięcioosobowy zespół dziecięcy,  został założony we wrześniu 2008 r. przez o.Bogdana Klóskę i działa przy kościele zdrojowym pw. bł. Jakuba Strzemię. Horynieckie Aniołki od samego początku, swojego istnienia, śpiewem ubogacają Msze św. dla dzieci i młodzieży o godz. 9.00, a także występuje na rozaitych koncertach, estradach, festynach.

Pondato w skład zespołu wchodzą instrumentaliści:

 Organy, gitara – Łukasz Kruk;

Gitara elektryczn – Arek Mroczko;

Skrzypce – Karolinka Serkis;

perusja – Grzesiek Krzych;

gitara basowa – Patryk Mroczko;

 o. Bogdan Klóska – gitara 

Horynieckie Aniołki

"Horynieckie Aniołki" śpiewają  utwory własnej twórczości. Takie jak np. "Moja mama ukochana, "Mundek", "Tak radośnie wesoło..." i wiele wiele innych bardzo sympatycznych piosenek. Muzyka nasza jest bardzo przystępna. Gdzie melodia łatwo wpada w ucho. Słowa  piosenek dotyczą naszego codziennego życia. Fenomenem jest to, że śpiewają to  dzieci. Jest to takie bardziej przejżyste. Dziecko ma w sobie prawdę, dzieci maja w sobie to coś, co człowiek starszy nie ma. Fenomenem Horynieckich Aniołkó jest to, że muzyka nasza jest przystępna, przejżysta może się podobać i podoba się każdemu. Mamy sygnały, że jest to potrzebne ludziom i dlatego to robimy. O tym, że życie jest piękne, warto żyć, warto kochać Pana Jezusa, warto kochać innych opawiadamy naszymi piosenkami. Jeśli w to nie wierzycie to posuchajcie nas na koncertach, na Mszach świętych czy na naszych płaytach.

Próby zespołu odbywają się w każda sobotę w kościele zdrojowym o godz. 10.30. - 12.00.

Zespół chętnie bierze udział w imprezach organizowanych dla dzieci. Do najmilej wspomnianych koncertów należą spotkania zespołu z Ks. bp Wacławem Depo i z Ks. bp Mariuszem Leszczyńskim.

Horynieckie AniołkiHorynieckie Aniołki  posiadają własne stroje  a także posiadają swoją stronę internetową. Zapraszamy chętne dzieci, które pragną śpiewać na chwałę Bożą. Kontakt z o. Bogdanem Klóską.